Proglašenje Prvenstva AFCG-12

March 18 2013

afcg

AFCG  je u saradnji sa SAMS-om Bara  u hotelu Sidro,  dana 02.03. 2013. organizovala svečano proglašenje i dodjelu zasluženih nagrada najuspješnijim vozačima, klubovima, pojedincima i tradicionalnim sponzorima za 2012. godinu, u kojoj je na brdskim i kružnim trkama učestvovalo 65 vozača iz 15 klubova.

Nagrade su dodijeljene za postignute rezultate na “brdu”, “krugu” , FIARS Kup i najveće priznanje “Zlatna Kaciga”.

Članovi AMSK Crmnica  su  osvojili  zavidan broj nagrada, a najveće „Zlatna kaciga“ osvojili su :
Ljubomir Bogdanović za 5 titula prvaka na „brdu“ u klasi 1400 hobi  i Dražen Radulović za 3 titule  isto tako u disciplini „brdo“u klasi 1600A.

Pored dobitnika zlatnih kaciga koji su ujedno i  šampioni u svojim klasama, titulu u klasi 1400N  ubjedljivo je osvojio Mirko Vujačić na „brdu“, a na „krugu“ osvojio3 mjesto, dok je njegov klubski drug uiz iste klase na „Krugu“ Damir Ivanović osvoji svoju prvu  šampionsku titulu.

Vice- šampion u klasi 1600A postao je Slobodan Šofranac, a  treće mjesto u klasi 1400A osvojio je prošlogodišnji prvak Perica Marđonović. Klub je u odnosu na predhodnu sezonu promijenio titule:   na „Krugu“ je osvojena prva titula, a na „Brdu“ je osvojeno drugo mjesto.