MAŠANOVIĆ MILOŠ PREDSTAVLJA CRMNICU U SIM RACING SVIJETU !

Mašanović Miloš, sin jednog od najuspiješnijih automobilista Crne Gore, Vladana Mašanovića, predstavljat će AMSK Crmnica u virtuelnom, Sim Racing takmičenju koje organizuje Montenegro Sim Racing.

Miloš će debitovati za Crmnicu u Skradinu, petoj rundi Šampionata na Brdu, sa vozilom Honda Civic klase -2000 A, istim automobilom kojim je njegov otac ostvarivao uspiješne rezultate.

     

Trka u Skradinu vozit će se sjutra sa početkom u 18.50h.

Šampionat je podijeljen u tri kategorije,klase:

    1. A – 2000
    2. E1 – 1200 (Moto)
    3. N + 3000

 

Trkački kalendar za ovo takmičenje:

    1. Glava Zete 12.11.2022.
    2. Monte Erice 26.11.2022.
    3. Cazin 10.12.2022.
    4. Trento Bontone 14.01.2023.
    5. Skradin 28.01.2023.
    6. Gornjaci 11.02.2023.
    7. St. Aghata 25.02.2023.
    8. Ilirska Bistrica 11.03.2023.
    9. Buzet 25.03.2023.
    10. Kotor Trojica 08.04.2023

DODJELA NAGRADA I POSEBNIH PRIZNANJA ZA TAKMIČARSKU SEZONU 2022.

Dodjela nagrada i priznanja najboljima za takmičarsku sezonu 2022. na brdskim stazama, 16.12.2022. poslovni centar Vukšić, u Radanovićima.

 

Posebno priznanje dodjeljeno je Vasiliju Jakšiću koji je pored prvog mjesta u svojoj klasi za Šampionat Crne Gore, osvojio zlatnu kacigu za tri uzastopne titule Šampiona Crne Gore i kao najvecu nagradu Šampion Evrope na brdskim stazama u Grupi i Generali Kategorije 1

 

U prilogu zvanični rezultati nagrađenih  Šampionata Crne Gore na Brdu za

takmičarsku sezonu 2022. i fotografije sa proglašenja.

 

KLIK – Rezultati za ŠCG na Brdu 2022

 

 

 

 

B.A.T ŠAVNIK 2022

B.A.T. ŠAVNIK 2022, 23-25.09.2022

 

Brdska auto trka Šavnik koja je brojala 47 takmičara, održana je 25.09. Na trci su učestvovali vozači iz Crne Gore i BiH. AMSK Crmnica je imala tri predstavnika u dvije klase. To su: Zlatko Sindik u klasi 1400N, Predrag Vujović u klasi 2000H i Dmitri Efimkin koji je takodje nastupao u klasi 2000H.

 

 

Zlatko Sindik, Peugeot 106, -1400N

(1st Place)
Race 1: 3:34.77 / Race 2: 3:37.89

 

 

Predrag Vujović, BMW 320, -2000H

(2nd Place)
Race 1: 3:23.95 / Race 2: 3:19.95

 

 

Dmitri Efimkin, Ford Focus, -2000H

Race 1: DNF / Race 2: DNS

 

 

M.B.A.T Pljevlja 2020

U Pljevljima je danas, na stazi Dajevića han – Rudnica vožena 11. brdska auto trka „Kup Pljevlja 2020“. Organizator takmičenja je Auto-moto sportski klub „AP sport Pljevlja“. Takmičilo se 45 učesnika na stazi dugoj 4.600m.

REZULTATI TRKE

 

B.A.T. Podi 2020

Oko 40 vozača takmičilo se na stazi dužine 4 km i 470 m. Vozač AMSK “Kotor” Frano Dubreta pobjednik je generalnog plasmana prve trke u ovogodišnjeg Šampionata Crne Gore u brdskim auto-trkama. On je  imao vrijeme 4:08,175 minuta.

REZULTATI TRKE